Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Ordu inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; yapı ve inşaat konularında hizmet vermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar yaptığımız kaliteli işler ve başarılı projeler ile faaliyet alanımızda adımızdan övgü ve takdir ile söz edilen bir inşaat firması olduk.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun titiz çalışmalarımız ile almış olduğumuz inşaat projelerini kalite politikamızdan ödün vermeden; eksiksiz ve tam olarak zamanında tamamlayarak teslim ettik.

 

Firma olarak siz değerli müşterilerimize daha estetik, daha ergonomik ve daha ekonomik yaşam alanları oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda tasarladığımız projelerin uygulamasında en kaliteli hizmeti ve en kaliteli işçiliği sunmaya çalışıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin zevklerine, ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun; mutluluk ve huzur içinde yaşayabilecekleri mekânlar oluşturmaktır. Projelerimiz gerekli mevzuatlara uygun ve eksiksiz olarak hayata geçirilmektedir. Bununla birlikte deprem yönetmeliğin konusunda son derece hassasız. İnşaatlarımızın temelinde radya temel inşaat sistemi uygulanmaktadır.

 

 

Etik, ilkeli, dürüst ve güvenilir ticaret anlayışı firmamızın hem sosyal hayatta hem de ticari hayatta temel prensipleridir. Etkin ve etkili müteahhitlik becerimiz, profesyonel ekipmanlarımız ile yenilikçi ve verimli bir iş ortamında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Ekip çalışmasına inanıyoruz. Dolayısıyla ekip çalışmamız sayesinde verimliliğimizi ve üretkenliğimizi en üst seviyede tutmaktayız. Firma olarak hedefimiz ulusal çapta gösterdiğimiz başarılarımızı uluslararası arenaya da taşıyarak sektörde küresel bir marka olmaktır.

 

 

 

ordu ünye yap sat firmaları,ordu ünye yap sat firması,ordu ünye arsa alım satım firmaları,ordu ünye emlakçı,ordu ünye emlakçıdan satılık tarla,ordu ünye arsa alım satım fiyatları,ordu ünye kaba inşaat ustası,ordu ünye kaba inşaat yapımı,ordu ünye inşaat firmaları,ordu ünye inşaat firması,ordu ünye lüks daire satışı,ordu ünye güvenilir inşaat firmaları,ordu ünye kaba inşaat yapımı,ordu ünye kaba inşaat işleri,ordu ünye kat karşılığı arsa alım satım,ordu ünye anahtar teslim inşaat firmaları,ünye yap sat firmaları,ünye yap sat firması,ünye arsa alım satım firmaları,ünye emlakçı,ünye emlakçıdan satılık tarla,ünye arsa alım satım fiyatları,ünye kaba inşaat ustası,ünye kaba inşaat yapımı,ünye inşaat firmaları,ünye inşaat firması,ünye lüks daire satışı,ünye güvenilir inşaat firmaları,ünye kaba inşaat yapımı,ünye kaba inşaat işleri,ünye kat karşılığı arsa alım satım,ünye anahtar teslim inşaat firmaları,ordu yap sat firmaları,ordu yap sat firması,ordu arsa alım satım firmaları,ordu emlakçı,ordu emlakçıdan satılık tarla,ordu arsa alım satım fiyatları,ordu kaba inşaat ustası,ordu kaba inşaat yapımı,ordu inşaat firmaları,ordu inşaat firması,ordu lüks daire satışı,ordu güvenilir inşaat firmaları,ordu kaba inşaat yapımı,ordu kaba inşaat işleri,ordu kat karşılığı arsa alım satım,ordu anahtar teslim inşaat firmaları,yap sat firmaları,yap sat firması,arsa alım satım firmaları,emlakçı,emlakçıdan satılık tarla,arsa alım satım fiyatları,kaba inşaat ustası,kaba inşaat yapımı,inşaat firmaları,inşaat firması,lüks daire satışı,güvenilir inşaat firmaları,kaba inşaat yapımı,kaba inşaat işleri,kat karşılığı arsa alım satım,anahtar teslim inşaat firmaları,

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014